Feneryolu Pilates - Kalamış Pilates Dersleri

Kalamış Yat Limanı karşısındaki kulübümüzde bire bir veya grup olarak pilates dersleri ile formunuzu korurken modunuzu yükseltin. Uzman ve sertifikalı eğitmenlerimiz, her seviyeye uygun dersler sunuyor. Feneryolu pilates stüdyolarından farklı olarak grup derslerimizi en fazla 6 kişi olacak şekilde planlıyoruz. Böylece pilates eğitmenlerimiz daha güvenli bir uygulama için size kişiselleştirilmiş talimatlar verebiliyor.

16 yılı aşkın süredir Fenerbahçe, Kalamış ve Feneryolu'nda sizlere butik bir şekilde hizmet veren kulübümüzde ister tek başınıza isterseniz de grup olarak pilates yapmanız mümkün.

İlk Defa Mı Pilates Yapacaksınız?

Pilatesi daha önce hiç denemediniz mi? Hiç sorun değil! Önce donanıma aşina olmak için özel bir seans yapmanızı öneririz, ancak bu zorunlu değildir. Feneryolu pilates dersleri sunan kulübümüzün kapısı size her zaman açık, ancak eğitmenlerimizin müsait olduğundan emin olmak için derse gelmeden önce mutlaka randevu almanızı tavsiye ederiz. Sizinle birebir ilgilenecek eğitmenlerimiz sayesinde kısa sürede pilatese alışacağınızdan emin olabilirsiniz. Bireysel pilates derslerinden sonra isterseniz grup derslerimize de katılabilirsiniz.

Bireysel veya Grup Pilates Dersleri

Cadillac , Reformer , Chair ve Kinesis ekipmanlarından oluşan Pilates Özel Ders Bölümümüzde uzman eğitmenlerle yapacağınız çalışmalarla istediğiniz sonucu almaya her zamankinden daha yakın olacaksınız. Feneryolu reformer pilates dersleri sayesinde evinize yakın, güvenilir ve huzurlu bir stüdyoda pilates yapıyor olacaksınız. Özellikle yeni başlıyorsanız, önce bire bir pilates dersi alıp daha sonra grup pilates derslerine katılabilirsiniz. Eğer birden fazla kişi birlikte pilatese başlıyorsanız sizin için başlangıç seviyesine özel grup dersi oluşturabiliriz. Bizlere ulaşarak, kaç kişi için hangi günlerde ders almayı istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Maksimum 6 kişilik gruplar haline ve uzman pilates eğitmenleri eşliğinde yapılan 1 saatlik aletli pilates özel derslerimize katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Feneryolu grup pilates gün ve saatlerimiz:

Salı - Perşembe: 11:00 - 12:15

Kalamış Pilates Dersi Türleri:

  • Cadillac
  • Reformer
  • Chair
  • Kinesis

Pilates Feneryolu Dersleri Hakkında Bazı Notlar:

  • İlk defa derslerimize katılıyorsanız, eğitmenimizle tanışmak, atölye ve makinelerimize kısa bir giriş yapmak için 5-10 dakika erken gelebilirsiniz
  • Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte grup dersleri alabilirsiniz
  • Rezervasyon yaptığınız dersle katılamayacaksanız eğitmeninize önceden haber vermenizi rica ederiz.