Powerfull Club Kalamış Spor Salonu

Fenerbahçe'de Denize Karşı Spor Yapabileceğiniz Bir Spor Kulübü: Powerfull Athletic Club

 

İster spora yeni başlayan birisi olun isterseniz de profesyonel bir sporcu; Powerfull Athletic Club Fenerbahçe şubemizde profesyonel ekibimizle birlikte hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 2003 yılından beri "Butik Kulüp" konseptiyle hizmet verdiğimiz Powerfull Kalamış spor salonumuzda rahatça spor yapmanın tadını çıkarın. Dilerseniz kendi temponuzda kardiyo ve ağırlık aletleriyle sporunuzu yapabilir, dilerseniz de uzman personal trainer ekibimizden alacağınız özel derslerle hedef odaklı antrenmanları tercih edebilirsiniz. Son teknoloji Technogym fitness ekipmanlarına ilave olarak, kulübümüzün Stüdyo bölümünde Pilates grup derslerine de katılabilirsiniz.

Powerfull Club Kalamış Spor Salonu'nda 1 Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık Üyeliklerden Sizin İçin En Uygun Olanı Seçin

17 yıldır sizlere hizmet verirken kulübümüz kadar üyelik paketlerimizi de sizlerin istekleri doğrultusunda tasarladık. Eşsiz deniz manzarasına karşı rahatça spor yapabilmeniz için sizlere 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık üyelikler sunduk. Kulübümüzü görmek için istediğiniz zaman uğrayabilir, uzman ekibimizden kulübümüz, üyeliklerimiz ve özel derslerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Powerfull Club Kalamış Spor Salonunda Neler Var?

Gym - Cardio Deniz Manzarası
Vitamin Bar Grup Dersleri
Personal Training Dinlenme Bölümü
CrossFit Pilates
Dövüş Sanatları Otopark
Havlu Servisi Şampuan - Duş Jeli
Bakım Ürünleri Saç Kurutma Mak.
Yağ-Kas-Su Analizi Fitness Programı 
Kayıt Dondurma Kayıt Devir

Powerfull Club'un Caddebostan Şubesi Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Powerfull Club olarak aynı zamanda Caddebostan Angora'da da sizlere hizmet veriyoruz. Ekolojik yüzme havuzu, özel yüzme dersleri, fitness salonu, spa hizmetleri, personal trainerlar ile özel dersler ve çok daha fazlası Powerfull Club Angora şubemizde. Kulübümüze buradan göz atabilirsiniz.