Powerfull Athletic Club olarak ilk şubemizi 2003 yılında Fenerbahçe’de açtık. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından verilen “çalışma izin belgesi” ve “yeterlilik belgesi” ile çalışmaktayız.”Butik Salon” konseptiyle hizmet verdiğimiz Fenerbahçe şubemiz İstanbul’da denize karşı spor yapabileceğiniz tek spor merkezi olarak göze çarpmaktadır. Günümüzde çok popüler olan Pilates seanslarını ilk uygulayan kulüp olmamız bizi bu sektörde tercih edilen markalar arasında olmamızı sağlamaktadır. Sağlıklı ve bilinçli spor yapmayı kendimize misyon edinmekle birlikte,üyelerimizin duyduğu ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulundurarak müşteri odaklı olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çalışmalarımızı yaparken de maksimum memnuniyete ulaşmak hedefimiz olmuştur.

    İkinci şubemiz Bağdat Caddesi’nin en işlek yapılarından olan Caddebostan Kültür Merkezi’nde bulunmaktadır.Tesisimiz gelen üyenin uzun süre faydalanabileceği bir yer olarak projelendirildi.Konusunda uzman ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birlikte kişiye özel hazırlanan egzersiz programlarını uygulayabilirsiniz.Olimpiyatlarda kullanılan Technogym marka Fitness ekipmanlarının kullanıldığı tesisimizde eğitmenlerin gözetiminde hijyenik bir ortamda Fitness çalışması yapabilir,grup çalışmalarına katılabilir,Pilates ve Kinesis özel ders stüdyolarında birebir çalışma yapabilir veya ilk defa uygulanan CrossCamp stüdyomuzda fonksiyonel egzersizler yapabilirsiniz.Egzersiz sonrası dinlenip  taze sıkılmış meyve sularıyla enerji depolayacağınız vitamin bar da bulunan tesisimizde dilerseniz sauna,buhar odası,masaj ve dinlenme odalarında kendinizi ve cildinizi yenileyebilirsiniz.Spa kültürünün giderek yaygınlaştığı bu dönemde şehir hayatının yoğunluğunu ve stresini üzerinizden atabileceğiniz alanların ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak masaj,sauna,buhar odasını ruhunuzu dinlendirebileceğiniz şekilde dizayn ettik ve bu atmosferi dinlenme odalarıyla birleştirdik.

    Üçüncü şubemiz ise Bağdat Caddesi Caddebostan Angora Residence’ta bulunmaktadır.Ağırlıklı olarak SPA konseptiyle hizmet veren tesisimizde kapalı havuz,sauna,buhar odası,masaj odaları,dinlenme odası,gym-cardio,vitamin bar bulunmaktadır.İş hayatı ve büyük şehirde yaşamın üzerimizde yaratmış olduğu negatif enerji ve yorgunluktan sıyrılabilmek için en iyi alternatiflerden biri olan SPA keyfini Powerfull kalitesi ve ayrıcalığı ile yaşamak için Angora şubemizi üyelerimizin hizmetine sunduk.

    Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 20.000’e yakın üye portföyümüze yenilerini ekleyebilmek ve bu sektöre olan sevgi ve ilgimizi başka mekanlarda da sunabilmek için maksimum gayret ve hevesle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.